מערכת סליקה אינטרנטית

צוות UPAY

אם אתם בתור בעלי עסק מחפשים חיים נוחים יותר וקלים יותר, אם אתם רוצים להתעסק בדברים החשובים באמת, מערכת סליקה אינטרנטית היא בדיוק מה שאתם צריכים.

אם יש לכם חנות אינטרנטית או שאתם מוכרים שירות מסוים אתם חייבים שתהיה לכם מערכת סליקה אינטרנטית. סליקה היא תהליך העברת תשלום בין לקוח לספק, העברת תשלום שהייתה מתבצעת בעבר רק באמצעות כסף מזומן, צ'קים או העברת כרטיס אשראי והיום בעידן האינטרנט היא פשוטה מתמיד. היום, אתם יכולים להוריד מהראש שלכם לא מעט דאגות עם סליקה אינטרנטית ויכולים להטמיע אותה בחנות שלכם או בדף מכירה ייעודי. הנה כמה יתרונות שיש למערכת סליקה אינטרנטית על פני כל דרך סליקה אחרת, יתרונות שאתם חייבים להכיר אם אתם שוקלים איך לגבות מהלקוחות שלכם

יתרונות

  • בטחון – אם בעבר תשלום דרך האינטרנט היה בעייתי והגולשים היו חוששים לתת את מספר כרטיס האשראי שלהם ברשת בגלל נוכלים, היום עם המערכות המתקדמות והמאובטחות הביטחון רב הרבה יותר.
  • מהירות – בכל רכישה בין אם זה של שירות או של מוצר, הלקוחות עשויים להתלבט האם לקנות או שלא. חלק מהדרך למכור היא לספק אפשרות מהירה ופשוטה שתחסוך זמן מיותר על התלבטויות. מערכת סליקה אינטרנטית היא מערכת פשוטה ומהירה שכל אחד יכול לעשות בה שימוש גם אם הוא טכנופוב, כך שההתלבטות מתקצרת והסיכויים למכירה גבוהים הרבה יותר.
  • זמינות בכל מקום – מערכת כזו מאפשרת גישה אליה מכל מקום ובכל זמן מה שאומר בעיקר דרך המכשירים הניידים. היום כשלכולם יש מכשיר נייד בכיס שמתחברת לאינטרנט, קל הרבה יותר לקנות ועם מערכת סליקה אינטרנטית זה גם מתבצע במהירות.
  • חיסכון בהוצאות – גבייה באמצעים אחרים טומנת בחובה גם הוצאות. הוצאות על ניירת, הוצאות על נציג טלפוני שיבצע סליקה באשראי וכדומה. עם מערכת כזו אין את ההוצאות הללו והכל מתבצע במהירות ובקלות.
  • למכור כל הזמן – עם מערכת סליקה דרך האינטרנט אתם יכולים למכור בלי הפסקה. לא משנה אם אתם עובדים, אם אתם ישנים או אם אתם בכלל בחופשה בחו"ל, המערכת לא מפסיקה לעבוד (אם אתם לא רוצים שהיא תפסיק)

כל מה שצריך הוא קישור לדף מכירה...

אתם לא צריכים יותר מידי בשביל למכור באמצעות מערכת סליקה אינטרנטית. כל מה שאתם צריכים הוא קישור לדף המכירה שלכם ואת הקישור הזה אתם יכולים להפיץ בכל דרך. לקוח שלכם התקשר אליכם והתעניין במוצר או שירות שלכם? אתם יכולים לשלוח לו בווטסאפ, אס.אמ.אס, מייל או בכל דרך וירטואלית אחרת את הקישור. זה קל ונוח.

חיבור המערכת עם מערכת חשבוניות

אתם יכולים גם לחבר מערכת כזו עם מערכת חשבוניות. זה אומר שמיד לאחר הרכישה תונפק חשבונית ללקוח ולכם לא תהיה שום נגיעה בדבר. שוב, חיסכון של לא מעט זמן ולא מעט כסף...

מערכת סליקה אינטרנטית

מאמרים נוספים

רוצים לסלוק בקלות ומהירות?

השארו פרטים ונציגנו יחזרו בהקדם

arrow-down
הצטרפות
שרות לקוחות