בהמשך גלישתך באתר את/ה מסכימ/ה לאחסון של קובצי Cookie במכשיר שלך כדי לשפר את הניווט באתר, לנתח את השימוש באתר ולסייע במאמצי השיווק שלנו.
שירות לקוחות
תשלומים
צ׳קים
דיגיטל

מהפכת הצ'ק הדיגיטלי

הצ'קים המסורתיים בדרך החוצה, ושלל אמצעי גבייה וסליקה מתקדמים תופסים את מקומם. אל תישארו מאחור – הצטרפו למהפכה ושפרו את תזרים העסק ואת היחסים ביניכם ובין הלקוחות שלכם.

נמאס לכם לרדוף אחרי תשלומים מלקוחות, להתעסק עם צ'קים מיושנים מנייר ולספוג עמלות לא מוצדקות? ככל שהיקף השימוש בכרטיסי אשראי ואמצעי תשלום וסליקה אחרים הולך ומתרחב, כך יורד בשנים האחרונות השימוש בצ'קים לצורך ביצוע תשלומים שונים. כן, הצ'קים נמצאים בדרך החוצה אל דפי ההיסטוריה, ושיטות טכנולוגיות חדשות ומתקדמות תופסות את מקומם.

עסק שאינו עובר לסליקה מתקדמת, ועובד בעיקר עם צ'קים ומזומן, ייחשב כיום כעסק מיושן, שאינו מציע פתרונות יעילים ללקוחותיו. לקוחות רבים יותר ויותר מסתובבים כיום ללא מזומנים או פנקס צ'קים בכיס ועליכם לאפשר להם לרכוש מכם במהירות, בנוחות ובקלות.

כך למשל, הארנק הדיגיטלי משמש פלטפורמה מתקדמת בעולם התשלומים, המאפשרת לצרכנים לערוך קניות מבלי להשתמש בכרטיס האשראי הפיזי שלהם. לקוחות אשר משלמים באמצעות ארנק דיגיטלי יכולים לבצע רכישות גם כשכרטיס האשראי, הכסף המזומן או פנקס ההמחאות אינו ברשותם. בשיטה מתקדמת זו, הנתונים של אמצעי התשלום המבוקשים לצורך ביצוע העסקה נשמרים על גבי מכשיר הטלפון הנייד של הלקוח באמצעות אפליקציות תשלום מאובטחות והרכישה עצמה מתבצעת באמצעות הסמארטפון בלבד.

בנוסף, סליקת אשראי באינטרנט היא דרך משתלמת, פשוטה ונוחה ביותר לקבל כסף עבור מוצרים או שירותים, המאפשרת לבעל העסק לקבל תשלום מכל מקום ומכל מכשיר שמתחבר לאינטרנט. סליקת אשראי באינטרנט גם מאפשרת לבעל העסק הציע ללקוח אפשרות לתשלומים נוחים.

העולם מתקדם מצ'קים לטכנולוגיות גבייה וסליקה מתקדמות כמו צ'קים דיגיטליים. אתם באים?

דברו איתנו

זמינים בווטסאפ:
‍א'-ה' 09:00-17:00 יום שישי עד 13:00

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

פרטיך נשלחו בהצלחה.
ניצור איתך קשר בהקדם 🙏🏼
משהו השתבש בשליחת הטופס.