בהמשך גלישתך באתר את/ה מסכימ/ה לאחסון של קובצי Cookie במכשיר שלך כדי לשפר את הניווט באתר, לנתח את השימוש באתר ולסייע במאמצי השיווק שלנו.
POS
מדריך
סליקה

כל מה שרציתם לדעת על סליקה בטכנולוגיית EMV ועל היתרונות שלה עבורכם

EMV הן ראשי התיבות של שלוש חברות האשראי הגדולות .Europay, MasterCard, Visa זהו כיום התקן הבינלאומי המקובל לאבטחת עסקאות תשלום בכרטיסי חיוב, המבוסס על שימוש ב"כרטיס חכם" – אותם כרטיסי אשראי המכילים שבב אשר תורם להגנה משופרת על פרטי האשראי של הלקוח.

התקן מתייחס לתשלום מרחוק, בטלפון הנייד או באינטרנט. מאז נכנס הכרטיס החכם לתוקף, ירדו הונאות האשראי ברחבי העולם בשיעור ניכר. מגמה האופיינית לכל המדינות בהן הוכנסה שיטת סליקה חדשה ובטוחה זו.

UPAY מציעה מגוון מכשירי סליקת כרטיסי אשראי ניידים וקומפקטיים, המהווים פתרון נוח לשימוש, נייד וחדשני בכל הקשור לסטנדרט EMV. המכשירים מגיעים עם יכולת סליקה מובנית, כך שאין כל צורך להתקשר עם גורם חיצוני נוסף לביצוע סליקה.

בהתאם לתקינה החדשה במדינת ישראל וברחבי העולם, כרטיסי אשראי חדשים ומסופי סליקה חייבים לתמוך בטכנולוגיית EMV, שהוא פורמט חכם שמאפשר לסלוק ב WiFi ללא מגע כרטיס וללא העברת כרטיס. עסקים שהצטרפו למהפכת התשלומים בישראל נהנים מעסקאות מאובטחות ומתקדמות יותר. בעסקים שעברו ל- EMV מלא, ניתן להפנות את המסוף לעבר הלקוחות, שיכולים לבצע את התשלום בעצמם, בנוחות, במהירות ועם מגוון אפשרויות תשלום. בין אפשרויות התשלום ניתן למנות תשלום ללא מגע, תשלום באמצעות הזנת קוד סודי], תשלום באמצעות ארנק דיגיטלי, תשלום באמצעות אמצעי תשלום לביש (כגון שעונים), או תשלום באמצעות בקשת תשלום מגופים מקומיים ובינלאומיים.

כיום, זו כבר חובה. אז אם אתם מעוניינים להעניק ללקוחותיכם שירות בטוח יותר, אמין ונגיש יותר ועדיין לא שדרגתם ל-EMV - צרו קשר עם המומחים של UPAY כבר היום.

דברו איתנו

זמינים בווטסאפ:
א'-ה' 08:30-16:00, שישי עד 13:00

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

פרטיך נשלחו בהצלחה.
ניצור איתך קשר בהקדם 🙏🏼
משהו השתבש בשליחת הטופס.