עסקים באינטרנט

צוות UPAY

חנויות אינטרנטיות או חנויות אונליין הן חלק בלתי נפרד ממארג המסחר האלקטרוני ברשת. בישראל ישנם עשרות אלפי צרכנים שרוכשים מוצרים וסחורות בשווי מיליוני שקלים מדי שנה ונראה כי הנתונים האלה רק ילכו ויגדלו בשנים הקרובות. החנויות האינטרנטיות תרמו להעלאה בשכיחותן של מערכות סליקת כרטיסי אשראי באמצעות האינטרנט ומתן מענה מיידי לצורכי הלקוח, אך מה צריך לדעת לפני שפותחים את האפשרות הזאת בפני הקהל הרחב?

אבטחת הצרכן ברשת היא הצעד הראשון

אבטחה ואמינות האתר הם אלמנטים הכרחיים בהפעלת עסק מקוון, וקניה בטוחה באינטרנט היא הכרחית לקיום העסקה. רוב עסקאות האונליין נעשות עם כרטיסי אשראי ויש מספר דרכים לאפשר קנייה בטוחה. כל אתר שמבקש לקבל את פרטי כרטיס האשראי שלכם, חייב על פי תקנים בינלאומיים להיות מאובטח. דוגמה לתקן אבטחה היא EMV (ראשי תיבות של  Europay MasterCard
 (Visaתקן בינלאומי המאבטח עסקאות בכרטיסי אשראי. בנוסף, בשנים האחרונות תקנון (Secure Socket Layer) SSL ועמידה בתקן חברות האשראי העולמיות  PCI DSS
 (Payment Card Industry Data Security Standard) הפכו לטכנולוגיית האבטחה האופטימאלית לחיבור מאובטח בין שרת אינטרנט לבין המחשב המתקשר עם שרת זה. טכנולוגיות אבטחת המידע כל הזמן משתכללות ומתעדכנות, ולכן חשוב שבעלי עסקים ידאגו לתשלום מאובטח בהתאם לכך.

חשיבות המענה המיידי לצורכי הלקוח

אנו חיים בעידן אינטרנטי מהיר, והלקוחות שלנו, קהל הצרכנים של המוצרים שבעלי עסקים מספקים באינטרנט, מצפים מאיתנו לתשומת לב לפרטים ובהתאם לכך מענה מהיר. גם מפני שאם לא יסופק לצרכנים מענה מהיר, הם יכולים לסגת ולרכוש בחנות אינטרנטית אחרת. וגם מפני שחוקי המשחק השתנו – החיים ברשת תוססים ודינמיים, אנחנו כבר לא חיים בעידן שהחנות במרכז המסחרי נסגרת בשמונה בערב ונפתחת למחרת בשבע בבוקר, בעלי עסקים ונותני שירות באינטרנט צריכים להיות זמינים, נגישים ונכונים לפתור כל בעיה.

חיוב מהיר ומאובטח זה כל מה שצריך

בהתאם לכך, על ההזמנה באינטרנט להיות כמה שיותר נוחה, נעימה ומהירה. ללא סיבוכים מיותרים או בירוקרטיה מייגעת. סליקה אינטרנטית היא דרך לאפשר תשלום ללא טפסים מיותרים, בנוחות ובמהירות. סליקה מהמחשב או מהנייד נעשית באופן הכי מהיר ונוח באמצעות חברת Upay. אנחנו מציעים לבעלי עסקים יתרונות שאין בשום מקום אחר: חסכון בעמלות אשראי, חסכון בזמן התאמות אשראי, חסכון ברכישת תוכנה או ברכישת מכשיר סליקה, פטור מעמלות ניכיון, ההצטרפות אינה כרוכה בתשלום, ההצטרפות הינה ללא התחייבות, חסכון בהעמדת מסגרת או הלוואה בבנק, פתיחת חשבון חדש ב Upay-באופן מיידי. והכי חשוב, הסליקה של Upay עובדת עם מערכת מאובטחת בעלת תקנון SSL ועמידה בתקן PCI העולמי, כאשר המטרה היא לייצר כללים ממוסדים וסטנדרטים בינלאומיים בתחום אבטחת מידע על מנת לאפשר תשלום מאובטח גם במרחבי האינטרנט.

לקבלת מידע נוסף על Upay - מערכת סליקת כרטיסי אשראי באינטרנט לעסקים לחצו כאן

עסקים באינטרנט

מאמרים נוספים

רוצים לסלוק בקלות ומהירות?

השארו פרטים ונציגנו יחזרו בהקדם

arrow-down
הצטרפות
שרות לקוחות