בהמשך גלישתך באתר את/ה מסכימ/ה לאחסון של קובצי Cookie במכשיר שלך כדי לשפר את הניווט באתר, לנתח את השימוש באתר ולסייע במאמצי השיווק שלנו.

מערכת דוחות

לנהל את העסק זה לנהל גם את הצד הפיננסי. להבין בדיוק מי הלקוחות העיקריים שלכם, לגלות אילו שירותים נמכרים יותר ואילו הם הרווחיים ביותר עבורכם.

לנהל את העסק זה לנהל גם את הצד הפיננסי. להבין בדיוק מי הלקוחות העיקריים שלכם, לגלות אילו שירותים נמכרים יותר ואילו הם הרווחיים ביותר עבורכם. רק ככה אפשר לדעת איפה לשים את המיקוד, אילו תחומים להצמיח ואילו לקוחות הם ה-VIP שלכם וראויים ליחס מיוחד. במילים אחרות, רק ככה אפשר לגדול. מערכת UPAY מציגה לכם ניתוח ודוחות מקיפים בלחיצת כפתור, באתר או באפליקציה. הם יראו לכם את ההיסטוריה של כל העסקאות שנעשו וגם יעדכנו על סכומים שעתידים להתקבל. דו"ח זמין באתר יציג לך, בכל עת שתרצה, היסטוריה של כל העסקאות, כדי שתוכל להיות בשליטה בכל רגע. עם UPAY אין צורך להמתין לדו"חות או לבצע התאמות והשוואות ספרים למיניהן. הכניסה לUpay- מתבצעת באמצעות שם משתמש וסיסמה. לאחר הכניסה, תוכל לצפות בהיסטוריה של כל העסקאות שלך. אין צורך להיכנס לאתר נוסף או לחכות לחשבוניות חודשיות על מנת לבצע התאמות. בלחיצת כפתור ניתן לראות את כל הסכומים שהועברו לחשבון הבנק שלך. ניתן לצפות בזמן אמת בעסקאות ולראות את הזיכוי עבור כל עסקה ועסקה בנפרד.

יתרונות

  • שליטה על הנתונים ובקרה ובזמן אמת
  • הפקת דוח פשוטה ומהירה.
  • אפשרות לחיפוש נתונים בתוך הדו"ח
  • פתיחת הדוח מכל מכשיר ופלטפורמה - אפליקציה ואתר.
  • אפשרות לניתוח מעמיק של פעילות העסק
  • אפשרות לייצוא הדוח - אקסל או PDF

נשמע מעניין? דברו איתנו:

זמינים בווטסאפ:
א'-ה' 08:30-16:00, שישי עד 13:00

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

פרטיך נשלחו בהצלחה.
ניצור איתך קשר בהקדם 🙏🏼
משהו השתבש בשליחת הטופס.