בהמשך גלישתך באתר את/ה מסכימ/ה לאחסון של קובצי Cookie במכשיר שלך כדי לשפר את הניווט באתר, לנתח את השימוש באתר ולסייע במאמצי השיווק שלנו.
מדריך
עמלות
אשראי

מפסיקים לשלם על עמלות מיותרות בעסק

גיליתם שעמלות סליקה מופרזות וללא הצדקה מכרסמות לכם ברווחי העסק? מרגישים שאין בקרה על העמלות ושהעסק לא מספיק מסודר ומאורגן בעניין העמלות?

UPAY היא החברה היחידה שלא דורשת מכם דמי מנוי חודשיים ולא גובה עמלות אם אין פעילות. אנחנו כי מאמינים זה זה מה שמשאיר את הלקוחות איתנו לאורך שנים. כן, שמעתם נכון: UPAY מעניקה לכם שירות ללא דמי שירות או דמי שימוש ומאפשרת לכם לבצע סליקה במודל פשוט, ברור ומשתלם, בלי תנאים מוקדמים ובלי לשלם יותר.

עם UPAY מובטח לכם תזרים מזומנים שוטף: מה שסלקתם היום, אתם מקבלים ביום העסקים הבא. כך, אנו פותרים את הבעיה המעיקה על עסקים רבים בישראל, שנאלצים לחכות לתשלום בסוף החודש.אצל UPAY לא סלקתם - לא שילמתם. אם לא היתה פעילות אתם לא צריכים לשלםדמי מנוי. כדאי שתדעו - כל החברות בארץ נותנות שירות בדמי מנוי חודשי בריטיינר קבוע , מה שהופך את UPAY לחברה ייחודית שלא גובה מלקוחותיה דמי מנוי, ואינה מחייבת במקרה שלא בוצעו עסקאות.

אנחנו מאמינים בשיטה ושמים את שביעות רצון לקוחותינו במקום הראשון, כך שאין תקופת נסיון ואין חוזה מחייב – רק שירות מעולה בתנאים שלא תמצאו בשום מקום אחר.

דברו איתנו

זמינים בווטסאפ:
א'-ה' 08:30-16:00, שישי עד 13:00

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

פרטיך נשלחו בהצלחה.
ניצור איתך קשר בהקדם 🙏🏼
משהו השתבש בשליחת הטופס.