אפשרויות סליקה לחברות נכסים, כמה זה עולה לכם

צוות UPAY

כולנו, מדי יום, נתקלים בניהול. אנחנו אמנם לא מודעים לכך תמיד אבל בעצם אנחנו מנהלים את חיי היומיום שלנו. המקום בו אנו גרים דורש תחזוק יומיומי, תשלום שכר דירה, ניקיון ושמירה על הסדר.

כולנו גם נתקלים בקושי להתנהל. לפעמים לא יתחשק לנו לעשות דברים, לפעמים נתקשה לבצע את הפעולה עד הסוף. מה שבדרך כלל נחפש זה מישהו שיעשה זאת עבורנו. למשל, נזמין חברת ניקיון לבית במקום לנקות בעצמינו. אך מה קורה אם אין לנו רק דירה אחת? מה קורה אם יש לנו נכס נוסף שפשוט אין לנו מזמן אליו? 

בדיוק בשביל זה הוקם המקצוע הנוגע לניהול נכסים. מקצוע שכל ייעודו הוא לעזור ולשרת אתכם, בעלי הנכסים, על הצד הטוב ביותר.

כאשר אתם מנהלים משא ומתן אל מול חברת ניהול נכסים, תרצו להבטיח את התשואה הטובה ביותר. מאחריות על שטח הנכס וגבולותיו ועד ניקיון שביל הגישה, חדר המדרגות ובעצם כל מה שאתם לא רוצים להתעסק בו.

מה מחיר השקט הנפשי?

כמובן שכל נכס הוא אינדיבידואלי וניהול נכסים הוא עסק רחב כפיים. בתוך הסבך הזה תוכלו לעמוד על עיקרון שכר הדירה שאתם משלמים. זאת אומרת, התשלום שתתנו לחברת ניהול נכסים יהיה בהתאם לשכר הדירה אשר משלמים לדוגמא, דיירים בבניין הדירות שלכם. קיימות חברות לניהול נכסים אשר לא ייקחו מכם שקל, אלא אם כן הצליחו במשימתן והצליחו להשכיר עבורכם את הנכס שלכם. זהו הסכם נהדר אך חשוב להיזהר עמו מאחר ותשלום עמלת ההשכרה עלול להיות גבוה.

מהן אפשרויות התשלום?

גם פה, כל חברת ניהול נכסים תעבוד בשיטה אחרת. בישראל אוהבים לעבוד עם שותף +30 בעיקר. אך יש עסקים שלא מוכנים לחכות לשכר המגיע אליהם ומציעים שיטות תשלום אחרות. צ'קים לתאריך קבוע ואפילו סליקת כרטיס האשראי. כן, זה עד כדי כך פשוט. אך כמו בכל דבר בעולמנו, קיימת עמלה על סליקה וכמו כן גם על הפקדת צ'ק.

בחרתי בסליקה, מה עכשיו?

כיוון שסליקה היא אכן אמצעי התשלום הנח ביותר, מאחר ומדובר בכרטיס האשראי שלכם. כאשר מגיע מעמד החיוב, אתם תעבירו מידע מכרטיס האשראי שלכם. מידע המאשר שזהו הכרטיס שלכם ושאתם בעלי הכסף. חברות סליקה נועדו, בכל הרצינות, להגן על חשבון הבנק שלכם וכרטיס האשראי שלכם. 

אז בחרתם בחברה לניהול נכסים, בחרתם את צורת התשלום שלכם. האם שמתם לב שצורת התשלום שלכם היא למעשה תיווך? וכמו כל תיווך, גם חברת הסליקהתבקש את המגיע לה. משמע- עמלה. לכן, כאשר אתם מסכמים עם חברת סליקה, וודאו כי אחוזי העמלה שלה לא גוברים על ההכנסות שלכם וכי יש ביכולתכם לכסות את העמלה כמו את שירותי משרד ניהול נכסים.

אפשרויות סליקה לחברות נכסים, כמה זה עולה לכם

מאמרים נוספים

רוצים לסלוק בקלות ומהירות?

השארו פרטים ונציגנו יחזרו בהקדם

arrow-down
הצטרפות
שרות לקוחות