מאמרים
UPAY
מאמרים


מאמרים

למה כדאי לבעל עסק לאפשר סליקה באשראי?

הסבא והסבתא ואולי גם ההורים שלנו זוכרים עוד את הימים בהם לא הייתה אפשרות של סליקה באשראי. כל הגעה לחנות ולא משנה באיזה תחום הייתה מחייבת בהגעה עם מזומנים, ואם לא מזומנים אז פנקס צ'קים. היום המצב שונה לגמרי ורוב בעלי העסקים מאפשרים סליקת אשראי, ולמעשה הם לא רק צריכים לאפשר את האופציה הזו אלא חייבים אם הם רוצים שהעסק יתפתח ויעבוד כמו שצריך.


קרא עוד

מה זה סליקת אשראי

קצת מגוחך להסביר בעידן שלנו מה זה סליקת אשראי, מכיוון שבשביל רובינו זו פעולה יום יומית. אנו מעבירים את כרטיס האשראי שלנו בכל מקום כמעט ועושים שימוש מועט מאוד במזומן או בפנקס צ'קים, ואם אנו לא מעבירים פיזית את הכרטיס אנו משתמשים בו בשביל סליקה אינטרנטית.


קרא עוד

פתרון סליקה באינטרנט לעסקים קטנים

בישראל כמו גם במדינות רבות אחרות בעולם יש לא מעט עסקים קטנים. אלו יכולים להיות עסקים שמנוהלים מהבית או ממשרד קטן, זו יכולה להיות חברה בתחילת דרכה שעדיין לא פרצה ועושה את צעדיה הראשונים, אלו יכולים להיות פרילנסרים בתחומים שונים ויכולים להיות נותני שירות בכל תחום שהוא.


קרא עוד

איך סליקה באינטרנט בעצם עובדת?

היום רובנו קונים באינטרנט עם כרטיס אשראי, אבל זה באמת עובד?


קרא עוד

מערכת סליקה אינטרנטית

אם יש לכם חנות אינטרנטית או שאתם מוכרים שירות מסוים אתם חייבים שתהיה לכם מערכת סליקה אינטרנטית. סליקה היא תהליך העברת תשלום בין לקוח לספק, העברת תשלום שהייתה מתבצעת בעבר רק באמצעות כסף מזומן, צ'קים או העברת כרטיס אשראי והיום בעידן האינטרנט היא פשוטה מתמיד.


קרא עוד

אפשרויות סליקה לחברות נכסים, כמה זה עולה לכםקרא עוד
צרו קשר
טל. 03-8008729
facebook
כל הזכויות שמורות יופיי פיננסים בע"מ

visa 
Verified by Visa 
MasterCard 
MasterCard Secure Code